<< WSTECZ

Gdy w 2007 r ukończyłem jedną z najstarszych szkół medycznych, kształcących wiele autorytetów w tej dziedzinie, szkole medyczną w Starachowicach, nie sądziłem że będzie to zaledwie początek mojej przygody z techniką dentystyczną.

Czując pewnego rodzaju niedosyt wiedzy ale i technik pracy poświęciłem  kolejne lata aby stać się absolwentem uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarskim.

 

Nieprzypadkowo temat mojej pracy dyplomowej brzmiał ""uzupełnienia specjalne", stosowane w teatrze, kinie i jako element mody", ponieważ od zawsze byłem silnie związany z teatrem i wszystkim co z nim kojarzone.

Wybierając kierunek stricte medyczny zamiast wydziału aktorskiego udowodniłem swoim profesorom że niespełnione marzenia mogą być realizowane na różne sposoby, a technika dentystyczna posiada niewyczerpany potencjał który przejawia się w różnych dziedzinach naszego życia, szczególnie na przełomie ostatnich lat gdzie sceniczny wizerunek aktorów zaciera  się z wizerunkiem codziennym "zwykłych pacjentów.'

Specjalizuję się w implantoprotetyce wykorzystując najnowocześniejsze technologie systemów cad cam oraz w pracach kombinowanych gdzie na finalny sukces powodzenia uzupełnienia składa się połączenie wiele materiałów, rozwiązań i etapów pracy.

 

Moim największym autorytetem jest – natura-jej nieprzewidywalność, harmonia, indywidualność którą staram się odwzorować w każdej pracy, oddając tym samym niepowtarzalny charakter każdego pacjenta.

Pomimo fascynacji nowymi technologiami nigdy nie zapominam o niezastąpionej roli człowieka – technika dentystycznego, szczególnie w tej dziedzinie stomatologii, podkreślając absolutnie unikatowy charakter mojej pracy.

 

Cenie sobie możliwość pracy w zespole specjalistów i kontakt z pacjentami  troszcząc się o ich uśmiech już ponad 10 lat.

 

Współtworzę zespół labolatorium

Face-Clinic od ponad dwóch lat z ludźmi z którymi łączy mnie wspólna pasja.

 

 

Dominik Gregier