<< WSTECZ

KAROLINA MAZUREK

Studia stomatologiczne na Akademii Medycznej w Warszawie ukończyłam w 2007 roku (Kierunek Lekarsko-Dentystyczny). Od początku mojej pracy zawodowej interesuję się protetyką stomatologiczną i w tym kierunku rozwijam swoją wiedzę i umiejętności. Od 2008 r. byłam pracownikiem Katedry Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w 2012  roku obroniłam pracę doktorską, dotyczącą estetycznych uzupełnień ceramicznych. W 2016 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

 

Zainteresowanie tą dziedziną stomatologii rozpoczęło się od fascynacji materiałami służącymi do rekonstrukcji twardych tkanek zębów - ich właściwościami mechanicznymi i estetycznymi. Obecnie, podczas licznych konferencji i szkoleń w kraju i za granicą, zgłębiam wiedzę, dotyczącą możliwości odtwarzania utraconych tkanek zębów oraz rehabilitacji całego układu stomatognatycznego.  W Face –Clinic od 2013 roku jestem częścią interdyscyplinarnego i profesjonalnego zespołu lekarzy, co w połączeniu z wysokiej klasy laboratorium techniki dentystycznej, pozwala osiągać estetyczne i satysfakcjonujące efekty leczenia protetycznego.

 

Jednym z najprzyjemniejszych momentów w mojej pracy jest wykonanie uzupełnień protetycznych, które wyglądają tak naturalnie, jak własne zęby pacjenta.