<< WSTECZ

W mojej pracy opieram się na wielokierunkowym wykształceniu

i doświadczeniu. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (Odział Stomatologiczny I-go Wydziału Lekarskiego 1991-1996). W 1999 roku uzyskałem specjalizację I-go stopnia

z chirurgii stomatologicznej, a w 2005 roku z chirurgii szczękowo-twarzowej jako absolwent Wydziału Ogólnolekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowałem, jako adiunkt w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a w 2010 roku obroniłem doktorat. Dopełnieniem mojej wiedzy są kursy krajowe

i zagraniczne oraz udział w licznych kongresach poświęconych chirurgii szczękowo-twarzowej, na których mogę dzielić się doświadczeniem ze specjalistami z całego świata.

 

Na co dzień pracuję z Pacjentami dotkniętymi różnymi deformacjami twarzy. Mają oni nie tylko problemy natury medycznej, ale często także problemy z samoakceptacją.  Lecząc moich Pacjentów mogę nie tylko poprawić znacząco ich wygląd i zdrowie, ale dać im jednocześnie pewność siebie a tym samym lepszy start w przyszłość, bez obaw i kompleksów.

 

Do mojego gabinetu często trafiają Pacjenci, którzy przez lata byli przekonani, że ich problem jest nie

do rozwiązania. Jednak dzisiejsza technologia w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pozwala na osiągnięcie niemożliwych wcześniej efektów leczenia. To mnie nieustannie fascynuje i inspiruje do działania.

KONRAD WALERZAK