Klinika

O Klinice

TUTAJ
TECHNOLOGIA
ŁĄCZY SIĘ
Z DOŚWIADCZENIEM

W naszej praktyce łączymy to, co najlepsze w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych i klinikach szczękowo-twarzowych.

Możesz zgłosić się do nas z każdą wadą zgryzu, a my znajdziemy rozwiązanie i dopasujemy odpowiednie leczenie. Jest to możliwe, dzięki bogatemu zapleczu nowocześnie wyposażonych gabinetów, bloku operacyjnego i pokojów zabiegowych. Jesteśmy  placówką, która dzięki doświadczeniu lekarzy, technologii a także innowacyjnemu leczeniu, pomaga swoim Pacjentom nawet w najtrudniejszych przypadkach, takich jak deformacje czy wady szkieletu twarzy.

Szczególną wagę w Face-Clinic przywiązujemy do technologii najnowszej generacji. Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych placówek tego typu w Polsce, wyposażoną w komfortowe gabinety stomatologiczno-ortodontyczne, pracownię diagnostyczną z pantomografem i tomografią komputerową (CBCT) oraz blok operacyjny. Stosowany u nas sprzęt dobraliśmy tak, aby zmaksymalizować precyzję leczenia oraz zapewnić Pacjentom wyjątkowy komfort.

REJESTRACJA PacjentÓW

PROSTOTA KONTAKTU,
EDUKACJA NA KAŻDYM ETAPIE LECZENIA

Jeden telefon wystarczy, żeby umówić się na konsultację w Face-Clinic. Odpowiednie przeszkolenie personelu sprawia, że już podczas pierwszej rozmowy można dowiedzieć się wszystkiego o ofercie Face-Clinic oraz uzyskać informację o przebiegu leczenia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, otwarci na pytania.

GABINETY STOMATOLOGICZNE

KOMFORT DLA PACJENTA, KOMFORT DLA LEKARZA

Wielu Pacjentów unika wizyt u stomatologa, bojąc się przede wszystkim stresu i bólu. Rozumiejąc to, stworzyliśmy gabinety, w których najważniejszy jest komfort, bezstresowa atmosfera oraz ergonomia, pozwalająca skupić się Pacjentom na efekcie leczenia, nie samym leczeniu. Każdy z 4 gabinetów wyposażony jest w nowoczesne i wygodne unity stomatologiczne, rentgen oraz radiowizjografię. Leczenie kanałowe przeprowadzamy pod mikroskopem. Jako klinika specjalizująca się w wadach zgryzu, każdy z naszych gabinetów przygotowaliśmy tak, aby możliwe było w nim nowoczesne leczenie ortodontyczne. Proste zabiegi chirurgiczne oraz leczenie implantologiczne, wymagające wszczepienia implantu, wykonujemy z kolei w specjalnie przystosowanych do tego gabinetach chirurgicznych. Każde z pomieszczeń Face-Clinic, w którym przeprowadzamy zabiegi jest przestronne, pełne dziennego, naturalnego światła, nowocześnie zaprojektowane.

RADIOLOGIA

POZNAJEMY PROBLEM, ZAGLĄDAMY DO WNĘTRZA

Nowoczesna diagnostyka stosowana w Face-Clinic pozwala nie tylko na precyzyjne zaplanowanie leczenia czy rozpoznanie problemu, lecz pozwala także na niezwykle dokładne i bezpieczne leczenie, dając lekarzowi i Pacjentowi wgląd w problem, a także postępy leczenia. W Face-Clinic stosujemy diagnostykę na 3 poziomach. Pierwszy obejmuje wykonanie zdjęcia RTG z radiowizjografią w gabinecie stomatologicznym. Problem bardziej złożony poznajemy i diagnozujemy dzięki pantomografii, i tomografii komputerowej, które dają trójwymiarowy obraz szczęki i zębów.

GABINET KONSULTACYJNY

ZANIM ROZPOCZNIEMY LECZENIE, ROZMAWIAMY

Przed rozpoczęciem leczenia rozmawiamy z Pacjentami, pomagamy im zrozumieć ich przypadek, przedstawiamy plan leczenia i spodziewane efekty. Spotkanie odbywa się w specjalnie w tym celu przygotowanym gabinecie konsultacyjnym. Tutaj na modelach, zdjęciach i schematach nasi lekarze wyjaśniają Pacjentom jak będzie wyglądał cały proces leczenia. Edukując Pacjenta wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię: na ekranach komputerów i iPadach Pacjent może zobaczyć zdjęcia RTG oraz te wykonane tomografem.
Podczas konsultacji, nasi Pacjenci mają zagwarantowaną prywatność, mogą czuć się swobodnie w kontakcie z lekarzem, zadać mu każde pytanie i usłyszeć rzetelną odpowiedź.

W gabinecie konsultacyjnym, w przyjaznym otoczeniu nasi Pacjenci po raz pierwszy dowiadują się od lekarza, że jest szansa na poprawę ich zdrowia lub wyglądu.

BLOK OPERACYJNY

ŚWIATOWE STANDARDY W SERCU WARSZAWY

Projektując blok operacyjny Face-Clinic opieraliśmy się na światowych wzorcach, tworząc miejsce wszechstronne, w którym mogą być wykonywane zabiegi chirurgii szczękowej, chirurgii plastycznej oraz laryngologii. Kluczem w doborze wyposażenia sali było zapewnienie naszym lekarzom najnowocześniejszych narzędzi pracy, a Pacjentom bezpieczeństwa i światowych standardów leczenia.

Podczas zabiegów w Face-Clinc Pacjenci znieczulani są ogólnie aparatem Drager (model Primus), co zapewnia im  maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Podczas zabiegu Pacjent znajduje się cały czas pod kontrolą - zabiegi wspierane są tomografią komputerową 3D, do której lekarz ma cały czas wgląd. Rozwiązanie to pozwala na precyzyjną lokalizację naczyń krwionośnych i nerwów na każdym etapie przeprowadzanego zabiegu, minimalizując ryzyko ich naruszenia. Tworząc nasz blok operacyjny budowaliśmy miejsce, w którym technologia współgra z wiedzą naszych chirurgów, służy Pacjentom, ich zdrowiu i bezpieczeństwu.

SALA PACJENTA

TO TUTAJ WYPOCZYWAJĄ PACJENCI PO ZABIEGU

Każdemu Pacjentowi zapewniamy prywatność. Wszystko za sprawą jednoosobowych, wygodnych sal pooperacyjnych, w których Pacjenci mają do dyspozycji własną łazienkę. Rozumiemy jak ważny jest komfort po zabiegu, dlatego sale pozabiegowe zostały urządzone tak, aby nie przypominać zimnego, szpitalnego wnętrza. Przebywający w nich Pacjenci są pod stałą opieką lekarsko-pielęgniarską. Sale dodatkowo wyposażone są w telewizję kablową oraz wi-fi.

© Face-Clinic sp. z.o.o., sp. k.
projekt ARTREPUBLICA Rafał Poławski
ZADZWOŃ