<< WSTECZ

fizjoterapeutka

Małgorzata
Podlasińska

Ukończyłam kierunek fizjoterapii na Akademii Medycznej w Warszawie IIWL. Ponadto jestem dyplomowaną terapeutką leczenia skolioz metodą FITS, terapii funkcjonalnej PNF, terapeutką manualną metody Kaltenborn – Evjenth, terapii twarzowoczaszkowej oraz Kinesiotapingu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w najlepszych prywatnych warszawskich placówkach medycznych takich jak Carolina Medical Center, Centrum Medyczne Damiana, Klinika Ruchu (z tą ostatnią byłam związana ponad 6 lat).

Jestem również uczestniczką i prelegentką licznych krajowych i zagranicznych kongresów oraz konferencji z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, jak również autorką oraz współautorką programów rehabilitacyjnych m.in „An acceleration of rehabilitation process by hydrokinesitherapy with use of PNF metod. A case report.” (Bologna April 2010).

Specjalizuję się w leczeniu dzieci z wadami postawy, w bólach mogrenowych oraz ortopedycznych - głównie po urazach i uszkodzeniach stawów obwodowych. Moja praca oraz zainteresowania skierowane są również na młodych sportowców w początkowej fazie kariery. Dodatkowo zajmuję się rehabilitacją kobiet ciężarnych, jak i po porodzie. Pomagam im wyjść z dolegliwości bólowych w tych szczególnych dla nich momentach. Natomiast, przyszłym mamom oferuję planowanie i nadzór nad właściwą aktywnością fizyczną.

W mojej pracy zawsze podchodzę do każdego pacjenta indywidualne, tworząc atmosferę pełną zrozumienia i akceptacji. Wychodzę bowiem z założenia, że dobre samopoczucie jest pierwszym krokiem do zdrowia.


© Face-Clinic sp. z.o.o., sp. k.
projekt ARTREPUBLICA Rafał Poławski