<< WSTECZ

fizjoterapeuta

Marek
Podlasiński

Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie na kierunku fizjoterapii. W zawodzie pracujęod 2006 roku stale podnosząc swoje kwalifikacje. Moją pasją jest terapia zaburzeń funkcjonalnych w obrębie TMJ. Dlatego też ściśle współpracę z dentystami i ortodontami, a od 2011 roku z chirurgami twarzowo-szczękowymi w zakresie prowadzenia terapii przed i pooperacyjnej.

Nie jest to jednak jedyne moje pole zainteresowania. Jako fizjoterapeuta przygotowuję również sportowców do udziału w zawodach na poziomie międzynarodowym. Na obszarze medycyny sportowej pracuję też z kadrą paraolimpijską, a moi pacjenci mogą pochwalić sięlicznymi sportowymi sukcesami, które stanowią dla mnie prawdziwą nagrodę.

Ponadto, jestem dyplomowanym terapeutą manualnym metody Kaltenborna, Platzmana, terapii funkcjonalnej PNF, terapii twarzowoczaszkowej metody CRAFTA, Kinesiotapingu i neuromobilizacji oraz sonoterapii. Moim doświadczeniem i wiedzą dzielę się podczas licznych krajowych oraz miedzynarodowych kongresów multidyscyplinarnych, w których także występuję w roli prelegenta.

Wybrana przeze mnie droga zawodowa jest moją prawdziwą pasją. Sukcesem są dla mnie zadowoleni pacjenci, którzy pozbywają się długotrwałych dolegliwości, mając w końcu szansę na lepszą jakość życia bez bólu. To właśnie stanowi dla mnie najbardziej wymierną ocenę stosowanych przeze mnie metod terapeutycznych.

© Face-Clinic sp. z.o.o., sp. k.
projekt ARTREPUBLICA Rafał Poławski