<< WSTECZ

lekarz ortodonta

Konrad
Kamiński

Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji uzyskałem kontynuując swoje kształcenie podyplomowe w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie aktualnie pracuję w roli nauczyciela akademickiego w Zakładzie Ortodoncji. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Przykładam dużą wagę do aktywnego podnoszenia swoich kompetencji uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach ortodontycznych.

Specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym wad zgryzu dzieci, młodzieży i dorosłych przy pomocy aparatów stałych oraz zdejmowanych. Realizuję kompleksowe plany leczenia pacjentów z zaburzeniami szkieletowymi oraz nieprawidłowościami zębowymi. W swojej praktyce skupiam się przede wszystkim na uzyskaniu prawidłowego zgryzu, przywiązuję wysoką wagę do stabilności efektów leczenia oraz poprawienia estetyki uśmiechu.

Leczenie ortodontyczne wymaga dobrej współpracy między lekarzem a pacjentem, dlatego zawsze uważnie wsłuchuję się w potrzeby pacjentów i podchodzę indywidualnie do każdego z nich, tworząc atmosferę zaufania oraz otwartości. Wyznaję zasadę, że leczenie ortodontyczne to nie tylko kreowanie nowego uśmiechu, ale poprawa jakości życia i nierzadko uniknięcie innych problemów zdrowotnych.

© Face-Clinic sp. z.o.o., sp. k.
projekt ARTREPUBLICA Rafał Poławski