<< WSTECZ

higienistka

Marta
Ambrosiewicz

Praca w Face Clinic, to dla mnie przygoda, którą mam nadzieję kontynuować i przeżywać dając naszym Pacjentom poczucie satysfakcji i wywołując uśmiech na ich twarzach.

To niesamowite uczucie kiedy mały czy duży Pacjent wychodzi z gabinetu zadowolony, z lepszym nastawieniem do świata i ludzi; kiedy wiem, że mogłam się do tego przyczynić. Przemiany w wyglądzie twarzy czy zgryzu mają często wpływ na zmianę jakości życia wielu ludzi, którzy do nas przychodzą. Moją pasją są ludzie, współpraca z którymi jest niezwykle ważna. Będąc absolwentką kierunku Psychopedagogika Kreatywności na Akademii Pedagogiki Specjalnej wiem jak ważna jest komunikacja między ludźmi, szczerość i zaufanie. Każdy człowiek jest inny i boryka się z różnymi problemami. Dlatego do każdego Pacjenta staram się podchodzić w sposób indywidualny, poznać jego potrzeby i sprawić żeby poczuł się wyjątkowo i komfortowo. Największą nagrodą i satysfakcją dla mnie jest bowiem jego radość i świadomość, że miałam w tym swój udział.

Aktualnie kontynuując naukę w Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych w Warszawie na kierunku Higienistka Stomatologiczna rozwijam swoją wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną aby móc jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę wykorzystując zdobyte umiejętności.

Każdy dzień to wyzwanie, któremu pragnę sprostać dając z siebie jak najwięcej, wykazując się profesjonalizmem i zdobytym doświadczeniem.

© Face-Clinic sp. z.o.o., sp. k.
projekt ARTREPUBLICA Rafał Poławski