<< WSTECZ

lekarz protetyk

Kamila
Wróbel-Bednarz 

Jest specjalistą w dziedzinie protetyki stomatologicznej. W 2015 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą biomechaniki zębów zaopatrzonych wkładami koronowo-korzeniowymi. Jest absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2008 r.) oraz Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (2009 r.). 

W pracy specjalizuje się w prowadzeniu złożonych planów leczenia interdyscyplinarnego. Zajmuje się leczeniem protetycznym, implantoprotetycznym, jak również diagnostyką i leczeniem zaburzeń okluzji oraz dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia, w tym stawu skroniowo-żuchwowego.

Stomatologia jest Jej wielką pasją. Swoje życie zawodowe dzieli na pracę kliniczną oraz  dydaktyczno-naukową. Od 2009 roku jest nauczycielem akademickim w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wielokrotnie została laureatem Nagrody Rektora za osiągnięcia dydaktyczne.  W murach Uczelni prowadzi również badania naukowe, realizuje granty badawcze, a wyniki publikuje w fachowych czasopismach oraz przedstawia na Konferencjach. Prowadzi również cieszące się dużym zainteresowaniem szkolenia dla lekarzy dentystów w swojej dziedzinie.

© Face-Clinic sp. z.o.o., sp. k.
projekt ARTREPUBLICA Rafał Poławski